TASUTA tarne üle Eesti! Kõik kaubad on LAOS!

Tarnetingimused

Kauba kätte saamine laos Tallinnas

Kui valite kauba kättesaamise meie laost, siis see on tasuta teenus.

Praegu võib Tallinnas kauba kätte saada meie laost E-R 9-17 eelnevalt kokkuleppides telefoni- +372 5610 3065 või e-maili teel: info@grillnurk.ee

Aadress:

Kassi 9, 12618, Tallinn, Eesti

Kaup toimetatakse lattu toote kõrval märgitud ajavahemikus. Sellest teavitame Teid e-kirja või SMS sõnumiga. Tellitud kaubale tuleb järele minna hiljemalt 3 (kolme) kalendripäeva jooksul. Pärast seda tellimus tühistatakse ja tellitud kaubad saadetakse tagasi lattu.

Kauba kättesaamisel võtke kaasa tellimuse number ning isikut tõendav dokument. Kui Teie tellitud kaubale tuleb järele teine isik, siis märkige tellimuse esitamisel see isik kauba saajaks. Kui aga ostja on juriidiline isik, siis peab tal olema volikiri.


Kauba tarnimine saadetiste punktidesse ja postiautomaatidesse

Valides tarneviisiks DPD Pickup toimetatakse kaup pakiautomaati valitud toote kõrval märgitud ajavahemikus.

Tähtis!

DPD postiautomaatidesse saab tellida ainult neid kaupu, mis vastavad suuruse (37 x 40 x 60 cm) ning kaalu (kuni 20 kg) piirangutele.

Teenuse hind: Tasuta


Kauba kohaletoimetamine koju

Valides tarneviisiks kulleri, toimetatakse kaup Teieni valitud toote kõrval märgitud ajavahemikus.

Kauba toome kohale tööpäevadel kell 9.00 – 18.00

Tähtis! Mõnede kaupade puhul rakendatakse mittestandardset kohale toimetamise tähtaega ja sel juhul saate kauba kohale toimetamise täpset aega müüjaga kokku leppida.

Sellised saadetised toimetatakse kohale veoautodega ja laaditakse maha ainult selle tehnika abil teie poolt nimetatud aadressil. Teie olete kohustatud tagama, et veotranspordile oleks loodud tingimused teie soovitud maha laadimise kohani sõitmiseks, vastasel juhul ei saa me saadetist kohale toimetada. Saadetised toimetatakse kohale ainult tööpäevadel ja ainult kuni kella 18-ni. Pärast kella 18 ei saa me seda teenust osutada. Nädalavahetustel saadetiste kohale toimetamise ja maha laadimise töid ei teostata. Kui tellite selle teenuse, siis soovitava kohale toimetamise ajaintervalli valimine ei ole võimalik.

Teenuse hind: Tasuta


*Kauba kohaletoimetamise kulud ja viis kehtivad tellimustele Eesti Vabariigi piires. Kui Klient soovib kaupa tellida väljapoole Eestit, tuleb transpordi maksumuse ja kohaletoimetamise viisi osas Müüjaga eraldi kokku leppida.