TASUTA tarne üle Eesti! Kõik kaubad on LAOS!

Grillnurk kinkekaartide reeglid

OÜ Oden Grupp, reg. number 14376878, juriidiline aadress: Kassi 9, 12618, Tallinn

Füüsilise kinkekaardi saad osta meie laost: Kassi 9, 12618, Tallinn, või tellida otse postkasti, kui esitad taotlust aadressile info@grillnurk.ee

Elektroonilise kinkekaardi saad aga osta ainult e-poest www.grillnurk.ee

Eestis ostetud kaartide (edaspidi „kinkekaart“) mõlema versiooni (füüsilise ja elektroonilise) kohta kehtivad samad reeglid.

Kinkekaardi kohta saab teavet e-poest www.grillnurk.ee, telefoninumbril +372 5610 3065 või e-posti aadressil info@grillnurk.ee, tööajal: I-V 9:00-18:00.

Elektroonilise kinkekaardiga saab tooteid osta e-poes www.grillnurk.ee

Füüsilist ega elektroonilist kinkekaarti ei saa tagastada, nende kehtivusaega ei saa pikendada, neid ei saa vahetada uue kinkekaardi (nt kadumise korral) ega sularaha vastu. Nende kinkekaartidega ei saa osta teisi kinkekaarte.

Füüsilist ja elektroonilist kinkekaarti saab kasutada ühe korra. Kinkekaardiga ostmiseks esita kehtiv kinkekaart ostu eest tasudes e-poes www.grillnurk.ee

Kinkekaart kehtib 6 kuud ostukuupäevast.

Kinkekaardi aegumisel blokeeritakse see automaatselt ja ülejäänud raha ei tagastata.

Kui kinkekaart on rikutud, s.t. kui üle poole sellest on määrdunud, kadunud või muul viisil kahjustatud või kui kinkekaardi number või aegumiskuupäev ei ole selgelt nähtavad või kui puudub kinkekaardi ostmist kinnitav maksekviitung, ei saa seda kinkekaarti toodete ostmiseks kasutada. Sellist kinkekaarti ümber ei vahetata ning raha ei tagastata. Elektroonilise kinkekaardiga ostes ei ole maksekviitungit ega arvet vaja.

Elektroonilise kinkekaardiga ostes ei ole maksekviitungit ega arvet vaja.

Kui ostetava toote hind on suurem kui kinkekaardil olev rahasumma, saab puuduva osa tasuda sularahas või pangakaardiga. Kui aga valid madalama hinnaga toote, siis ülejäänud summat ei tagastata

Kinkekaardi ostmisel arvet ei väljastata.

Kui tasud toote eest kinkekaardiga e-poes www.grillnurk.ee, siis allahindlusi ei kohaldata.

Kinkekaardi võltsimine, kopeerimine, reprodutseerimine või kasutamine ning omandamine mis tahes ebaseaduslikul viisil on rangelt keelatud. Kinkekaarte ebaseaduslikult kasutavad isikud võidakse võtta kriminaalvastutusele.

Kinkekaardi ostmisega kinnitab ostja, et ta on tutvunud ja nõustub kinkekaardi ostmise ja kasutamise reeglitega, mis on avaldatud e-poes www.grillnurk.ee.

OÜ Oden Grupp jätab endale õiguse muuta kinkekaartide kasutamise reegleid igal ajal ning muudatused jõustuvad nende avaldamise kuupäeval.